CISCO SM 10G SFP+ LC (SFP-10G-LRM)

1 628.99

Opis

Sieć komputerowaTyp interfejsu: SFP+Maksymalna szybkość przesyłania danych: 10000 Mbit/sZłącze światłowodowe: LCTyp transceivera SFP: LRMPracaObsługa funkcji Plug & Play: TakHot-swap: TakDługość fali: 1310 nmTyp przewodu: Multi-mode

ile kcal mają frytki
, hashimoto mp
, chcę mieć takie ramiona
, dializ
, żywność ekologiczna
, na mięśnie brzucha
, sok winogronowy
, galaretka desery
, przepis na faszerowane papryki
, leki na spalanie tkanki tłuszczowej
, szampon przeciw wypadaniu włosów ranking
, szybkie i efektywne odchudzanie

yyyyy


Cisco


Akcesoria do serwerów