Solpadeine Bóle Zębów 12 tabl.

13.47

SKU: 541251378ba1 Kategoria: Tagi: , , ,

Opis

Lek Solpadeine zawiera 3 substancje czynne: paracetamol, kodeinę i kofeinę. Jego działanie lecznicze jest wynikiem skojarzonego działania substancji czynnych.Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.Kofeina działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy i nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu.Kodeina wykazuje działanie przeciwbólowe i działa przeciwkaszlowo.Początek działania leku występuje od 15 do 30 minut po zażyciu a całkowity czas działania – do 4 godzin.Wskazania:Bóle głowy, migrena, bolesne miesiączkowanie, bóle zębów, nerwobóle, bóle reumatyczne, ból gardła, objawy grypy i przeziębienia, gorączka.Skład:Substancjami czynnymi leku są: paracetamol, kodeina i kofeina.1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu, 8 mg fosforanu kodeiny i 30 mg kofeiny.Ponadto lek zawiera: sorbitol proszek, sacharynę sodową, sodu wodorowęglan, powidon, sodu laurylosiarczan, dimetykon, kwas cytrynowy bezwodny, sodu węglan bezwodny.Dawkowanie:Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat:Doustnie, 2 tabletki musujące rozpuścić w szklance wody, podawać do 4 razy na dobę. Nie należy przyjmować dawki leku częściej, niż co 4 godziny ani stosować więcej niż 8 tabletek w ciągu doby.Nie stosować dawki większej niż zalecana.Leku nie należy stosować dłużej niż 3 dni bez zalecenia lekarza.

brazylijskie pośladki efekty
, gołąbki przepis tradycyjne
, neupogen
, węzły chłonne szyi
, widłak
, dutilox
, przepisy na dietetyczne potrawy
, łatwe ciasto przepis
, makaron z warzywami po chińsku
, białka zwierzęce
, pasta z awokado do chleba
, karnityna opinie

yyyyy


Omega Pharma


Przeciwbólowe